Czekamy na wezwanie!

Profesjonalny transport pojazdów na lawecie

Oferujemy transport pojazdów i maszyn na lawecie lub holowniku - krajowy i zagraniczny oraz transport specjalny, jak: transport aut bez kluczyków (komornicy). Jesteśmy w stanie przewieźć każdego rodzaju pojazd bez kluczyków, pozamykany (auta osobowe, busy i ciężarowe).

Nasze usługi transportowe obejmują zarówno przewóz pojazdów jak i przewóz towarów. Zapewniamy bezpieczny i terminowy transport aut osobowych, dostawczych oraz niestandardowych, jak maszyny budowlane (np. koparki) czy rolnicze.

Profesjonalny transport maszyn na lawecie

Transport maszyn rolniczych i budowlanych jest często problematyczny zarówno dla przedsiębiorców jak i dla rolników, ponieważ maszyny te mają duży ciężar i niestandardowe wymiary oraz podlegają pod specjalistyczny transport gabarytów. Oferujemy transport wózków widłowych, ciągników rolniczych, kombajnów, koparek i innych maszyn wielkogabarytowych.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz sprawne wykonanie usługi. Wycena transportu przygotowywana jest na podstawie informacji o przewożonym pojeździe oraz trasy.

Zapewniamy profesjonalny, bezpieczny załadunek i rozładunek transportowanego pojazdu.

Posiadamy odpowiednie ubezpieczenia i licencje do podejmowania się tego typu zleceń!

projekt, realizacja i seo: haiku.com.pl
Jakub Cukierski Auto-Hol ; Mieczysławy Ćwiklińskiej 8/103 ; 92-508 Łódź ; Telefon: 883 566 784