Czekamy na wezwanie!

Pomoc drogowa w Zgierzu

Zgierz, miasto i gmina, graniczy od południa z Łodzią, wchodząc w skład aglomeracji łódzkiej, leży nad Bzurą, jest jednym z najstarszych miast w regionie i jedną z największych w okolicy atrakcji turystycznych. Jest to również duży węzeł komunikacyjny, gdzie przecinają się szlaki komunikacyjne prowadzące z północy na południe i z zachodu na wschód kraju.

Przez miasto prowadzą drogi krajowe: droga krajowa nr 91 Gdańsk – Częstochowa i droga krajowa nr 71 Stryków – Rzgów. Swój początek bierze Ti droga wojewódzka nr 702 Zgierz – Kutno. Od północy do Zgierza prowadzą węzły drogowe z autostrady A2: węzeł Emilia (zjazd na drogę krajową nr 91), zjazd na drogę wojewódzką nr 702, zjazd na Stryków (droga krajowa nr 71). Węzeł Stryków oddalony jest od Zgierza o 14 km, Emilia o 8 km, natomiast zjazd na drogę nr 702 ok. 6,5 km. Docieramy do tych węzłów w ciągu…. Od wezwania, obsługując również miejscowości leżące pomiędzy Strykowem, Zgierzem a Łodzią.

Oferujemy szybki dojazd i fachową pomoc drogową na terenie Zgierza i jego okolic.

Nasza firma nie posiada stałego oddziału i parkingu w Zgierzu ale z racji małej odległości od naszego głównego parkingu gwarantujemy bardzo szybki dojazd na wezwanie klienta do tego miasta lub w jego okolice.

projekt, realizacja i seo: haiku.com.pl
Jakub Cukierski Auto-Hol ; Mieczysławy Ćwiklińskiej 8/103 ; 92-508 Łódź ; Telefon: 883 566 784